Eltűnt a szponzorációt ígérő licitáló az eBay-ről
Ahogy arról már korábban beszámoltunk, James Ellington brit sprinter az eBay-en meghirdetett árveréssel keresett magának szponzort, aki biztosítaná számára az olimpiai felkészüléshez szükséges minimum 30.000 fontot. A licitálás végül december közepén 32.500 fonton állt meg, de a nyertes azóta sem jelentkezett.

A nyertes licitálót az eBay is próbálta elérni, sikertelenül. Így most a többi, 30.000 font feletti licitálóval kísérelik meg felvenni a kapcsolatot. Arról még nincs hír, hogy ezek között van-e valódi, a sportolót tényleg szponzorálni kívánó cég vagy magánszemély.
"Én biztosan nem szórakoznék így valaki más karrierjével, de úgy tűnik vannak olyanok, akik szeretik megkavarni a dolgokat. Beszéltem az eBay-esekkel, akik eddig nem tudták felvenni a kapcsolatot a legtöbbet ígérő licitálókkal, és egyre erősebb a gyanú, hogy ezek a licitálók csak szórakoztak... Ha ez igaz, nagyon csalódott leszek. De még mindig reménykedem, hogy voltak köztük valódi licitek is." - nyilatkozta az ügyről Ellington.
Forrás és kép: telegraph.co.uk
Hasonló cikkek
Igazi szponzort talált az eBay-en hirdető brit atléta
Vegyél magadnak olimpikon sprintert! :o)
Usain Bolt 9.82-vel kezdte az idényt
Edzője szerint ideális körülmények között összejöhet Boltnak a világcsúcs
Még több címke
Aranynapot tartottak a magyarok az Úszó Eb-n
Józsa Gábor és Kiss Mirella nyerte a WINK Maratont
Rodríguez őrzi előnyét a 17. szakaszt követően a Girón
Békéscsaba-Arad: Magyar siker a férfiaknál egyéniben, a nőknél csapatban
Lance Armstrong interjú a féltáv győzelem után
