Már 53 921 113 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Ricco nyerte az idei Tour első hegyi szakaszát

pen | 2008-07-11 | Nincs hozzászólás!

Az idei Tour de France első komolyabb hegyi szakaszán a 195 km-es táv végén a 2. kategóriás Super-Besse hegy tetején volt a cél. A szakaszgyőzelmet a fiatal olasz, Ricardo Ricco (Saunier Duval) szerezte meg, Valverde és Cadel Evans előtt.

Kerékpár: Contador nyerte a 91. Girot

pen | 2008-06-01 | Nincs hozzászólás!

Az utolsó, 21. etap - a Cesano Maderno és Milano közötti 29 kilométeres egyenkénti időfutam - már nem hozott jelentősebb változást az összetettben, a spanyol Alberto Contador könnyedén őrizte meg a rózsaszín trikót és meggyőző versenyzéssel nyerte a 91. Olasz Körversenyt. A hazaiak fiatal sztárja, Ricardo Ricco (Saunier Duval) ugyan veszített előnyéből az utolsó etapon, de még így is meg tudta tartani a második helyet, míg a milánói dobogó legalsó fokára Marzio Brusehin (Lampre) állhatott.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás