Már 53 580 071 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Atlétika - tízezer nő futott a Városligetben

Bozót | 2015-05-18 | Nincs hozzászólás!

Vasárnap délelőtt 10.00 és 13.30 között hat futam rajtolt el a Városligetben a 20. Coca-Cola Testébresztő Női Futógála keretében. Az összesen 10150 nevező között voltak, akik 700 métert, a leginkább bevállalósak pedig 17 kilométert futottak.

Női Futógála - a hölgyeket is segítik az iramfutók

Bozót | 2015-05-14 | Nincs hozzászólás!

A Coca-Cola Testébresztő Női Futógála leghosszabb távján különböző gyorsaságú iramfutók is rajthoz állnak, akiknek tempóját követve kétségkívül célba érsz. Hátukra ezúttal nem lufit, hanem zászlót erősítünk, amelyen a tervezett célidő jelenik meg.

Női Futógála ismét a "klasszikus" távon

Bozót | 2014-02-19 | 5 hozzászólás

Még három hónap van hátra az immár 19. alkalommal megrendezésre kerülő Coca-Cola női Futógáláig, így a kezdőbb hölgyeknek is van ideje felkészülni. Jó hír, hogy a táv ismét kikerekedik, a bevállalós hölgyek 10km-t futhatnak.

4000 csajról 500 fotót készítettünk a Coca-Cola Testébresztő Női Futógálán

pen | 2012-05-20 | 8 hozzászólás

Összesen 3950-en neveztek a mai 17. Coca-Cola Testébresztő Női Futógálára. A csajoknak jó melegük volt, hétágról tűzött a nap a Margitszigeten. Mi is ott voltunk és két helyen is végigfotóztuk a mezőnyt. Nézegessétek meg a képeket!

Vasárnap jön a 17. Coca-Cola Testébresztő Női Futógála

pen | 2012-05-18 | 1 hozzászólás

Vasárnap átveszik a Margitszigeten az irányítást a futó csajok. Edzésonline-os motivációs táblát is láthattok majd futás közben.

Kisorsoltuk a két VIP nevezést a Coca-Cola Testébresztő Női Futógálára!

pen | 2012-05-12 | 2 hozzászólás

A motivációs üzenet gyűjtő játékunkra nagyon sok ötletes megoldást írtatok, köszönjük szépen. Végül úgy döntöttünk, nem mi választunk, hanem a megoldást beküldő hölgyek között kisorsoljuk a két VIP nevezést. A srácoktól ezúton is bocsánatot kérünk, az ő motivációs mondataik is szuperek voltak! :o)

Játssz és nyerj VIP nevezést a Coca-Cola Testébresztő Női Futógálára!

pen | 2012-05-04 | 24 hozzászólás

Május 20-án a Margitszigeten rendezik a 17. Coca-Cola Testébresztő Női Futógálát. A hosszabb, 7,5 kilométeres távon most először motivációs táblák is buzdítják majd a futókat. Mi is beszálltunk a motivációs üzenet-gyűjtő játékba, melynek két edzésonline-os résztvevője ingyenes VIP nevezést és ezzel együtt igazi női kényeztetést nyerhet a versenyre.

Egy hónap múlva 17. Coca-Cola Testébresztő Női Futógála

pen | 2012-04-19 | Nincs hozzászólás!

Május 20-án lesz 17. Coca-Cola Testébresztő Női Futógála a Margitszigeten. A BSI minden nőt - lányokat, édesanyákat, nagymamákat, barátnőket és kolléganőket is - szeretttel vár a rendezvényre.

Pap Csilla győzött a 16. Coca-Cola Testébresztő Női Futógálán

pen | 2011-06-05 | Nincs hozzászólás!

A mezőkövesdi Pap Csilla nyerte a 16. Coca-Cola Testébresztő Női Futógálát. A BSI versenyen a résztvevők 7,5 kilométeres távon egyéniben és párban indulhattak, illetve rövidebb, 3,5 kilométeres futó, valamint 2,8 kilométeres gyalogló távon állhattak rajthoz. Az eseményre összesen 3100-an neveztek.

Négyezernél is többen voltak a Coca-Cola Női Futógálán

pen | 2010-10-17 | 5 hozzászólás

4320-an vettek részt ma délután a jubileumi, 15. Coca-Cola Testébresztő Női Futógálán. A 10 kilométeres távját pontban délben Monspart Sarolta indította el. Tíz kilométeren Pap Csilla nyert.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás