175
0
181

Budapestman, rövidtávú OB, futás

második depóm 50mp-vel a 3. idő volt amatőrben. futás eleje még nehezen esett, de a fordítótól már rendben volt, és kezdtem felmérni, ki-merre. Tóth Gábor kb 1p-cel előttem, Vázsony ugyanennyivel mögöttem. a helyzet 1 kör múlva is változatlan volt, betoltam a gélem is, így kezdtem készülni a hajrára. a 2. kör 2. fordítójában viszont láttam, hogy közelít Vázsony, majd pontban 7 km-nél utol is ért. eddig a pontig még tudtam futni a 4 perceseket, itt viszont ahelyett, hogy fokozni tudtam volna a tempót, mint Velencén, pont a fordítottja történt, nagyon megzuhantam. innen már a 4:20 is nagyon fájt, és a bal combom is be akart görcsölni, pedig eddig nem volt gondja futáson. az uccsó 3 kili így kész szenvedés lett, és végül messze elmaradva a 40en belüli futóidőtől 2:08:46-tal értem célba, az amatőr OB-n 12., korocsoportos OB 4. helyén.

összességében inkább vagyok csalódott, mint elégedett, sajnos a futásom Kenese/Velence óta teljesen összeesett, nem találtam magam. úszás és bringa pont úgy ment, ahogy tervezve volt, a futás viszont nagyon messze volt az orfűitől. 39 perces futóidővel még az ezüst sem lett volna messze, de a végére annyira szétestem, hogy még a 40perctől is jócskán elmaradtam. verseny előtt egyébként a 4. hely volt a realitás, ez pedig meglett, de azért van bennem hiányérzet.

00:41:09 10 04:07 14.58 0 0 181 175