00:39:02

9.3 km

04:12 p/km (14.30 km/h)

Mürzer Oberland Naturpark Triatlon

futni 6. helyen kezdtem, és hamar utol is értem a bringás srácot, akiről lemaradtunk, és már a 4. srác is közelben volt, de nagyon lassan fogyott a táv. a futás végig terepen ment, szinte 100%-ban füvön, ami azért kissé göröngyös, és az előző napi esőtől nézhol süppedős volt, és elég sok szint is volt benne. az első fordítóig nem éreztem, hogy itt nagyot futnék ma, eléggé megviselt a terep, de a fordítónál végre feljöttem a 4. helyre, és ez adott egy kis löketet. a srác még próbált velem jönni, de a lejtőket ő nem merte megfutni, én pedig igyekeztem odatenni magam, hogy nem veszítsek időt, így el tudtam távolodni. a 2. kör elején még egész jól éreztem magam, de az emelkedők egyre rosszabbul estek, de reméltem, hogy a többiek is így vannak vele. a fordítónál láttam, hogy a 3. hely sajnos messze van, de nem nézett ki túl jól a srác, így nem adtam fel az üldözést. az utolsó kili kezdetén egy hosszan belátható szakaszon sajnos realizáltam, hogy elég messze van, és azért itt már én is eléggé kivoltam, így a hosszú hajrá elmaradt, és végül 23mp-vel maradtam le az abszolút dobogóról (és a 100 euróról :( ). a verseny amúgy nagyon tetszett, az úszás rajt miatt vagyok kicsit szomorú, de a bringa kellemes meglepetés volt, még ha a körülöttem levők erősebbek is voltak, azért nem ment rosszul. és br voltak menet közben kétségeim a futással kapcsolatban is, azért sikerült egész jól befejezni. az úszóidőnél levont 1 percet pedig valószínűleg a futáshoz adták hozzá, hogy az összidő ne torzuljon, így én 39 percet futottam, ami az 5. futóidő volt. a táv ugyan rövidebb volt, de a sok szint és terep "kárpótolt". a cipő viszont eléggé feltörte a lábam, a sok lefelében a nagylábujjam véresre dörzsölődött, az utolsó 3 kilin már nagyon szenvedtem miatta. ennyit a triatlonos cipőről...

00:39:02 9.3 04:12 14.30 0 0 0 0