00:22:00

1.4 km

15:43 p/km (3.82 km/h)

Mürzer Oberland Naturpark Triatlon

a hétvégi Budapesti 5150 helyett ezt néztük ki magunknak, és Orsinak Szálka miatt is jobb volt ez így. az úszás egy kacsaúsztatóban volt, 2 kör, meg még a híd alatt a csatornában is egy oda-vissza. a táv így is kicsit rövidebb lehetett 1500-nál, de 1400 azért szerintem megvolt. úszáson bár nem vittem túlzásba mostanában az edzéseket, és nem is éreztem, hogy formában lennék, de azért reméltem, hogy elöl jöhetek ki, mert az osztrákok nem az úszásukról híresek. rajtnál be is álltam előre, de a rajtjel után hirtelen elég nagy darálóban találtam magam, és nem is bírtam jól a bunyózást. ennyire roszul nem is tudom, kezdtem-e már triatlonos úszást, de ez eléggé lelombozott. utána kellett 2-300 m hogy összekapjam magam, pár helyet még jöttem föl, de aztán 2 idősebb versenyzőn már nem tudtam túljutni, így inkább beálltam alibizni lábvízre. végül a 8. időt úsztam, amin eléggé meglepődtem, mert látásra a 20.-nak gondoltam magam. a hivatalos úszóidőm 21:33 lett, de ezt elég érdekesen számolhatták: én kb 22:00-nál értem partra, majd hosszú depóba futás következett, és chipőszőnyeg csak ott volt, majd valószínűleg ebből az időből vontak le 1 percet.

00:22:00 1.4 15:43 3.82 0 0 0