2011.06.05 Vasárnap, 10:00:00

01:28:44

21.1 km

04:12 p/km (14.27 km/h)

Kesztehlyi félmaraton. Rajt után elég nehezen indult, a combaim nem aakartak tempót menni, még örültem a kb 4:13-17 körüli kilométereknek. Jól el is ment a mezőny. 5-6km felé is még szenvedős volt, bár sorra értem utól az embereket. Én tartottam a tempót, de ma is nagyon meleg volt, sokan elfeküdtek. Érdekes, épp az emelkedőtől kezdett jobb lenni. Egy maratonos sráccal mentünk elég sokat, a többi utólért már nem tudta felvenni a tempót, én mindenkin megpihentem kicsit. A 2. kör aztán sokkal jobban ment, végig frissitettem és locsoltam magam. A térdem teljesen jó volt, az achillesem éreztem. Sokan szurkoltak is. A végére fel is gyorsultam 4-4:10 körülre. Ekkor már élveztem a futást, és igy is értem be. Nagyon jó szervezés volt, érdekes, bár nehéz a pálya és sok ismerős. Egy kemény edzésnek szántam, az is lett, külön örülök igy a hétvégének egyben.

01:28:44 21.1 04:12 14.27 0 0 0 0