158
93
167

V. Diósdi Családi Futónap - 10km-es verseny

Tavaly voltam először, akkor Attilával nagyon meccseltünk. Idén ő picit ki volt merülve, így az élmezőny mögött - kicsit leszakadva - futottam végig a két kört. Idén sokkal erősebb mezőny volt, így 4. helyen értem célban. A pálya kb. fél km-rel hosszabb volt, az átlagtempóm viszont 5mp/km-rel jobb lett (tavaly 4:15, idén 4:10). Az első kört erős tempóban kezdtem ,és elég hamar beállt a helyezési sorrend az elején. A Falusy család elvitte a dobogó mindhárom fokát. Ők igen erős futók, így a mezőny többi része csak percekkel mögöttünk érkezett meg.

Erős futás volt, de tavaly sokkal jobban kifutottam magamat. Az utolsó km-ben 3:20-as befutó lett! A harmadik helyhez kb 3p/km-es befutó tempó kellett volna, csak hogy érzékeltessem a mezőny elejét!

Bare X-210 (fekete): 1274.29km

Most vagyok az fm felkészítő közepén és a teljesítmény igen jól alakul. Holnap NATO 10km-es száguldás, majd jövő héten szombaton 10km jótékonysági futás. Ezután elkezdem a komolyabb iramjátékos és résztávos edzéseket, a dombos futásokkal kiegészítve.

Az edzések hatása érződik, mert az alapozók sebessége javul, és egyre többet negatív splitbe futom meg!

00:00:00 10 00:00 0.00 0 0 0 0