2015.06.01 Hétfő, 00:00:00

00:00:00

nem szeretem Angliát...ezzel elmondtam mindent :-)

2 napig mentünk ki, ott kis lazulás és indulhatott a mandula...

5 nap 5 Ironman nem tűnhet nehéznek, ám a pálya igen szintes volt...futópályában kb 1500-2000 méter volt maraton alatt, a bicajban kb 1500, szél, szélvihar,  hideg, eső, meleg minden volt...futni erdőben kellett...tehát itt az időeredmény szinte mellékes...1. nap persze mindenki erősebb volt, a győztes a duplatáv világbajnoka 11:10 körül ment...Józsi is jól ment, 12:50 környékét...aztán romlottak az átlagok, de az időjárás is...csoda nem volt baleset, felborított mindent a szél...de az Józsinknak meg sem kottyant, kezdett bemelegedni...minden nap reggel 6-kor rajt, tehát igyekezni kellett minden nap korán elrendezni mindent és alvás...

2.-3. nap normálisan behúzva, ellenfelek fogyogattak elfele...4. nap egyik rivális befáradt., a tavalyi Velencei győztes, 5. nap már nem is állt rajthoz...ezzel nyilttá vált a 2. hely, egy angol csákóval állt harcban Dzsozef, ahogy ők ejtették, de tudtam itt percek fognak dönteni...5 nap után...jobban izgultam mint Józsi :-))

bicaj után összetettben pár perc előny volt, de fogyott körről-körre, csákó kihajtotta a belét...uccsó körben ami elvileg az örömé, ők ketten vérre menő küzdelmet vívtak az adott napi győzelemért, az összetett akkorra már elúszott, de így is örjöngő-nem nagy számú-tömeg hangorkánja fogadta a 2 versenyzőt a célban...angol gyerek gyúzött, aminek ugye oly' nagy jelentősége nem volt...a későbbi összetett győztes jóval később érkezett célba...

voltak egyéb versenyszámok is, kiemelve az egyben 5 IM-et, és a 200 mérföldet...a 200-asok közel 16 ezer méter szintet másztak meg, ami kb 360 km...akik itt bármit megcsináltak, le a kalappal...ezt a dumát találtam ki, ami lett a szlogenünk is...:

Lensahn az lóf.asz... :-DDD

edzeni nem sikerült semmit, nem jött jókor, de nagy élmény volt...

Rokob Józsefnek Gratula a 3, helyért, és ugye nekem a helyezés mit sem ér, legfőképpen a teljesítményéért!!!!