Pulzus

0
0
193

Tisza tavi bringatlon, Holland matrózok csapatnéven Attilával és Bálinttal. Esőben és hidegben indultunk, nagyon cudar volt a biciklin. A futás jól ment, Attila kezdte, és viszonylag az elején kialakult a sorrend. Volt a rajt után egy első, aki nagyon elhúzott, aztán 10km-nél már le is maradt. Aki előttünk maradt, nagyon elhúzott, ők nyerték. 10-15km-től versenyeztünk a mögöttünk jövő csapattal (szintén 3 fős), néhány 100m lemaradással jöttek mögöttünk végig. Egyszer jöttek fel 2m-re, ott csináltunk egy pánikváltást (Bálint már fáradt az 5km-e végén, én meg frissen átvettem), aztán elhúztunk. Az utolsó 6-10km-en a mögöttünk levő csapat lemaradt, elfáradtak, így másodikak lettünk a bringatlonban összesítettben. 5db 3fős váltó volt, 9 4 fős csapat, és 5 2 fős. Az első három helyen 3 fős váltó jött be. Az én távjaim:

5km: 22:02 (170) 4:24

4.8km: 20:10 (174) 4:12

5.2km: 22:40 (181) 4:21

4km: 17:31 (186) 4:23

1.3km: 5:41 (184) 4:22

20.3km-t futottam összesen, 4:20-as átlaggal.

Frissítés: futó szakaszaim után a biciklin víz + 1 Snickers / Sport szelet. Féltáv körül 3 pohár ISO, és az 5.2km-m után egy ampulla magnézium és egy zselé.

Az első csapat 4:15-öt vert ránk, mi meg kerek 2 percet a harmadikra.