00:35:48

9 km

03:59 p/km (15.08 km/h)

Balatonfüred, olimpiai táv

a második depóm 31 mp lett. a bolyunk természetesen a depó előtt megint magára talált és mindenki elöl akart menni, de gyors depózással sikerült a 2.-3. helyen kifutni. utána felvettem egy egyenletes utazótempót, és ebben végignyomtam. minden körben frissítettem, jól esett nagyon a futás, bár a felénél picit untam magam, de hamar túltettem ezen magam, és már itt is volt a cél. 2:10 körüli idővel értem be, amatőr 22. helyen, korcsoport 5. helyén. ez utóbbin sajna esélytelen volt előrébb jutni, sok volt az úszáson összeszedett hátrány, hiába ment jól a futás. a táv kb. 9km lehetett, 10en sajna még nem megy ez a tempó:)

amúgy nagyon jó, hangulatos verseny volt. kerón többet vártam magamtól, de a futás kárpótol, ilyen jól még sose ment.

00:40:00 10 04:00 15.00 0 0 0 0