Börzsöny trail M táv2019.07.14 Vasárnap, 10:31:00

Pulzus

159
123
172

Börzsöny trail M 158-166 pulzussal  Meredek emelkedővel kezdődik a verseny emiatt különösen fontos a bemelegítés. 15perc futás fokozatosan erősödő intenzitással a végére érd el a versenyintenzitást. +3-4 fokozó futás,hogy az izomzat és a keringési rendszer is beinduljon. Óránként 40gr ch + 6 dl víz+ 1-2 sótabletta. Kis adagokban de folyamatosan frissíts 15percenként! A verseny után hosszú nagyon laza levezető futás legalább 15perc. Nem a legjobban sikerült verseny volt, de azért megtartjuk. A bemelegítő futás nem úgy sikerült ahogy terveztem, mert 30 másodperccel a rajt előtt estem be a rajtzónába. Rajt. A cél pulzust hamar elértem, de a lejtőn is nehéz volt futni. nem volt bennem sok erő. Később annyiban lett jobb, hogy a környezetemben voltak olyan futók, akikkel együtt tudtunk menni, és húztuk egymást. A frissítőpont utáni nagy emelkedő eléggé megtörte a lendületet. A pulzus magasan volt, de csak gyalogolni tudtam. Azután valahol 2,5 óra környékén elkezdődtek a görcsök a lábamban, és emiatt több gyaloglás volt mint futás. De végül a tavalyihoz hasonló idővel értem célba. Elfáradtam, de ez így is van rendjén.