02:10:05

21.1 km

06:10 p/km (9.73 km/h)

III. Aquarius triatlon - futás

A visszafogott bringa ellenére azért nem futottam túl acélosat, de mivel az ismeretlen pálya miatt 7 órát terveztem, és a titkos cél is 6:30 volt, ezért jól álltam időben, 4:17:33-nál jöttem ki a depóból így 22 perces körök kellettek. Az elsőben teljesen jól ment, húsz percen belül ment és bár néha volt holtpont (különösen az 5. körben lettem eléggé éhes), igazából nem volt veszélyben a titkos cél.

Jó kis verseny volt, nagyon jó volt a majdnem két km-es célegyenes, ahol meglepően sok szurkoló volt. Ár-érték arányban szuper verseny, szerintem jövőre is jövök és inkább Kaposvárt hagyom ki (ismét). Jövőre ráadásul ígéretem van a 100-as rajtszámra (bár most is megkaptam a 10-est). Remélem jövőre nem ütközik a Balaton-átúszással, egyfelől mert oda is akarok menni, másfelől meg Tomival itt összecsapnék végre egyszer féltávon ;-)

Teljes idő: 6:27:39 Abszolút és kategória helyezés később...

GPS szerint: 20,765km