Pulzus

151
0
164

Évikével Velencei-tó kör a Szülői háztól rajtolva.Ma lett volna egyébként itt a Szupermaraton is(2 kör,56 killa),de elhalasztották október 20-ra.
Mára a terv a maratoni versenytempó erőltetése lett volna.Sajnos nem lett olyan jó,mint ahogyan én azt elképzeltem :),a pályában lévő 150 méter szintemelkedés valamint az erős szél eléggé megfogott,na meg persze fő okként olyan jó futó  sem vagyok,mint azt mindig hiszem magamról :).Lábzsibbadás is előjött 25 környékén...Az sem segített azért...
Na de,hogy ne csak károgjak,hanem jó dolgot is írjak,azért az igazsághoz az is hozzátartozik,hogy ez ma PB lett.Eddigi leggyorsabb Velencei-tó körömet gurítottuk meg...A fene se érti de "edzőmmel" rendre nagyon jókat futok :),kicsi öröm is van így azért :).
A világhírnév felé is tettem egy nagy lépést :),ugyanis bekerültem a Spuri magazinba,ha tehetitek olvassatok bele a mostani számba :).
Bár én nem akartam magamat sztárolni de végül beadtam a derekam,ezt ezúton is köszönöm Marky-nak a lehetőséget!Jó kis cikk lett.

Bicajjal(halálpontos:)) erre a távra 29.5 km jött ki nyáron,de ma az endomondo csak 28.7-et mért...
Nehogy a csalás sötét árnya vetüljön ránk :) így ma a gps által mért távot írtam be.
A bicajos 29.5 km-re egyébként 5:06-os lenne a tempó...(szerintem ez a jó,mert többször is ellenőriztük már korábban és jól mér a bicaj,halálpontos)