Már 53 866 445 km-t sportoltatok

Triatlon Tour: Faldum és Forró a sprinttávú ob győztesei

pen | 2012-08-13 | Nincs hozzászólás!

Faldum Gábor, illetve Forró Zsófia nyerte szombaton Fadd-Domboriban a sprinttávú triatlon országos bajnokságot, amely a Triatlon Tour-sorozat hatodik állomása is volt.

Kis Gyula és Forró Zsófia nyerte a Triatlon Tour 4. fordulóját

pen | 2012-07-08 | 2 hozzászólás

A férfiaknál Kis Gyula, a nőknél pedig Forró Zsófia nyerte a versenyt a Triatlon Tour negyedik állomásán Szombathelyen. A Vasi Vasember versenyen a résztvevőknek 1500 métert kellett úszniuk, 40 kilométert kerékpározniuk és 10 kilométert futniuk.

Fecskovics és Fuchs győzött a Triatlon Tour idei első állomásán

pen | 2012-05-22 | Nincs hozzászólás!

A férfiaknál Fecskovics Attila, a nőknél pedig Fuchs Renáta nyerte a Triatlon Tour idei első állomásának egyéni sprinttávú (750 méter úszás, 20 km kerékpározás, 5 km futás) versenyét vasárnap Tiszaújvárosban. A klubcsapat ob-t a férfiaknál és a nőknél is az UNIQA-Újbuda nyerte.

Triatlon: Faldum és Csomor volt a leggyorsabb Szombathelyen

pen | 2010-07-20 | 3 hozzászólás

A rekkenő hőség ellenére rekordszámú induló vállalta a megmérettetést az első magyarországi triatlonverseny helyszínén, Szombathelyen, ahol olimpiai távú (1500 m úszás, 40 km kerékpározás, 10 km futás) versenyt rendeztek szombaton. Az immár XXVI. alkalommal megrendezett viadal a közelgő Budapesti Triatlon VB jegyében zajlott, hiszen kvalifikációs lehetőséghez jutottak az Age Group indulók.

Triatlon Tour 2010 - versenykiírás

pen | 2010-03-26 | Nincs hozzászólás!

A Magyar Triatlon Szövetség elnöksége a Technikai Bizottság javaslatára elfogadta a 2010. évi Triatlon Tour versenysorozat kiírásának tervezetét. A versenykiírás a március 27-én Budapesten 10 órakor, a Sportok Házában a kiemelt versenyrendezői fórumon kerül véglegesítésre.

Triatlon: Szalay és Rendes győzött Baján az esős versenyen

pen | 2009-06-29 | Nincs hozzászólás!

Baján sem kegyelmezett meg az időjárás a triatlonistáknak! Ahogy az első fordulóban Tiszaújvárosban és a másodikban Balatonfüreden, úgy a Triatlon Tour ezen a hétvégén rendezett harmadik fordulójában, Baján is az eső volt a főszereplő.

Triatlon: Török és Kovács nyerte a Triatlon Tour 1. fordulóját

pen | 2009-06-04 | Nincs hozzászólás!

Kovács Zsófia (GYÖTRI Klub) és a hazai pályán versenyző Török Dániel (TVK-Mali TK) és sikerével ért véget május 31-én, vasárnap a XVIII. Tisza Triatlon keretében megrendezett idei Triatlon Tour sorozat 1. fordulója Tiszaújvárosban. A csapat ob-t a nőknél az ORTRI, a férfiaknál az Uniqa-Újbuda TC nyerte.

Triatlon: Pocsai és Tóth sikere a sprint ob-n

pen | 2008-08-10 | Nincs hozzászólás!

A férfiaknál Pocsai Balázs, míg a nőknél Tóth Zsófia nyerte a triatlon tour-sorozat keretében Fadd-Domborin rendezett, 750 méter úszásból, 20 km kerékpározásból és 5 km futásból álló sprint országos bajnokságot.

Triatlon: Bajai Péter és Tóth Zsófi az országos bajnok.

pen | 2008-08-04 | Nincs hozzászólás!

A hétvégén megrendezett XXIV. Vasi Vasember Olimpiai távú országos bajnokság ezúttal a Triatlon Tour 4. állomása volt. A hőség Szombathelyen sem kímélte a közel 200 indulót.

Triatlon: Száztíz sportoló rajtra kész

pen | 2008-07-30 | Nincs hozzászólás!

Márkus Gergely beszámolt az olimpián rajthoz álló triatlon mezőnyről, a verseny előkészületeiről és belement egy kis esély latolgatásba is. Szabó Zita az egyetlen biztos magyar induló, Kuttor és Walkó csak tartalék.

Triatlon: Triatlon Tour és Aquatlon OB Balassagyarmaton

pen | 2008-07-28 | Nincs hozzászólás!

Közel 1000 versenyző gyűlt össze a Triatlon Tour 4. fordulóján Balassagyarmaton. A nők versenyét Tóth Zsófia, a férfiakét Fecskovics Attila nyerte. Másnap az aquatlon ob-n Szalay és Balogh végzett az élen.

Triatlon Tour: Faldum Gábor és Tóth Zsófia sikere Baján

pen | 2008-07-02 | 1 hozzászólás

A férfiaknál Faldum Gábor, míg a nőknél Tóth Zsófia nyerte a Triatlon Tour-sorozat idei harmadik, bajai állomását.

Triatlon: Ausztrál és svájci siker Balatonfüreden

pen | 2008-06-16 | Nincs hozzászólás!

Gareth Halverson révén a férfiaknál ausztrál, míg Anina Stämpfli révén a nőknél svájci siker született a Triatlon Tour-sorozat keretében megrendezett balatonfüredi Európa Kupa-futamon. A további dobogós helyeket már magyar versenyzők szerezték meg.

Triatlon: Triatlon Tour 1. forduló, Tiszaújváros

pen | 2008-06-03 | Nincs hozzászólás!

A 2008-as Triatlon Tour sorozat első, tiszaújvárosi állomásán Szabó Zita révén debreceni, míg Dmitriy Gaag-nak, aki a magyar triatlonos berkekben Gyima becenévre hallgat, köszönhetően tiszaújvárosi siker született.

Szabó Zita és Kuttor Csaba a Triatlon Tour győztesei!

sepi | 2006-07-30 | Nincs hozzászólás!

Már korábban eldőlt, hogy Kuttor Csaba végez az élen a férfiak mezőnyében a Triatlon Tour 2006-os versenysorozatán. Az 5. utolsó futamon Fadd-Domboriban a nők versenyében lehetett izgalmakra számítani, ahol Koch Renáta és Szabó Zita holtversenyben várta a rajtot.

Triatlon Tour 2006

pen | 2006-07-26 | Nincs hozzászólás!

A Magyar Triatlon Szövetség hívta életre idén ezt az új versenysorozatot, amely két olimpiai, három sprint távú és két csapatversenyből áll, majd egy gálaversennyel zárul. A Triatlon Tour a sportág hazai népszerűsítését hivatott elősegíteni, emellett mind az elit versenyzőknek, mind az amatőröknek jó lehetőséget nyújt a megmérettetésre.