05:03 p/km (11.88 km/h)

176
0
182

Helyi verseny a Dunafüredi Vizisport Klub szervezésében a gáton. 7 km-re hirdették meg, de igazából 6.5 km volt.

A 3 km-től előjött az ólomláb-érzés, de azért csapkodtam tovább a tappancsaimat, úgyhogy valahogy haladtam.

A 3,6 km-re sokan neveztek. A hosszabb távon kb. 40-50 fő indult, kb. 10 nő, köztük Kovács Kati kajakos (gondolom, a szervező egyesület hívta meg, bár nagy feneket nem kerítettek az illusztris vendégnek). Még nincs meg a hivatalos eredménylista, de ahogy a fordítónál számoltam, a nők közül 3. lettem (persze K.Kati lett az első a csajok közül, bár nagyon nem szakadt meg, lazára vette)

Danny toronymagasan nyerte a versenyt, de sajnos semmilyen eredményhirdetés, kupa vagy érem nem volt, pedig megérdemelte volna.

A verseny után ittunk egy pohár forralt bort, jólesett.

Jé...még ide nem gratuztam ????

Akkor most megteszem, mert leesettt az állam örömömben, mekkora tempót mentél !!!!! Nagy ölelés !!!

Eperszem képe

Eperszem 4569 napja

Kicsit késve, de hatalams gratila, nagyon szép teljesítmény!

monique képe

monique 4571 napja

gratulaa :D

jah igen amúgy a 95% pulzustartomány tényleg kemény! nekem az 5k-n is csak 93% volt. ezért a küzdenitudásért külön gratula. :)

Elek képe

Elek 4572 napja

Gratulálok.
Kati tényleg ott volt, de nem versenyezni jött, szeret futni és a barátunk. Jól akarta érezni magát és sportolni akart.
Nem volt eredményhirdetés, ez tény, de ezen a futónapon soha nem is volt. Ez nem a versenyről szól, ide azért jönnekaz emberek, hogy jól érezzék magukat és mozogjanak egy jót. . Amikor van lehetőség adunk ajándékot a kicsiknek, illetve a legöregebbeknek, a legtöbbször résztvevőknek. Sikerült az idén is meleg teát, forraltbort, zsíroskenyeret és csokit (és sört:))adni minden indulónak és ahogy néztem jó volt a hangulat is.

pátyalso 4575 napja

Csak gyorsulsz és gyorsulsz és azannyaúristenit:))) Nagy gratula!!

faxau képe

faxau 4575 napja

Gratulálok!! Mi van akkor ha az eleje nem ólomlábas??!! :)

márkusöcsi képe

márkusöcsi 4576 napja

Csatlakozok bibe2-höz!

...és a lehetőség mindenki számára adott volt!

Szóval, le a kalappal!

bibe2 képe

bibe2 4576 napja

na ezzel a tempóval én azért nem mondanám, hogy félszeműek közt vagy király!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zenoka képe

zenoka 4576 napja

Gratulalok!! emelem a szalmakalapom!:P

forgi képe

forgi 4576 napja

Gratulálok én is! Ólomlábbal ilyen tempóban menni? Mi lesz, ha nem ezt fogod érezni?

kocsonya 4576 napja

Minden helyezésnek örülj, hosszú távon még kevesebb hölggyel fogsz találkozni, persze ha hosszúban gondolkodsz. Beállok a garatulálók soraiba :)

winning képe

winning 4576 napja

Ne viccelj , gyönyörű időt és tempót futottál . Gratulálok..

mjoci képe

mjoci 4576 napja

Gratulálok.

rodriguez képe

rodriguez 4576 napja

Gratulálok, ez komoly tempó! Kiváncsi vagyok, mit lősz be 2 hét múlva célidőként :-)

ORBEA ORCA képe

ORBEA ORCA 4577 napja

Gratulálok!

Szép tempó,hát itt aztán mindent kiadtál magadból.

Szakmai szemmel,ez a táv még azon a határon belül esik,amit ilyen pulzustartományban le lehet futni.Csodálom,hogy csak 3km tájékán jött a nehéz láb érzés,a teljes savasodás.

Én mondjuk egy időfutam versenyen ilyen kezdéssel búcsúzhattam is volna a szebb helyezésektől,mert kb 1km-nél vigyázzba állt volna a lábam.Nagy küzdő vagy,ez nagy sportolói erény,kevesek kiváltsága,de hosszabb versenytávokra egy vállalhatóbb pulzustartományt kell majd megcéloznod.

Látom,bár nem írtál eddig hozzám azért követted "munkásságom",így nem hiszem,hogy most csodálkozol a kommentemen.:-)