2011.08.21 Vasárnap, 12:00:00

01:24:28

21.2 km

03:59 p/km (15.06 km/h)

20.Sárkányi örület Félmaraton. Súr-Bakonysárkány. Rajt után egyből kemény emelkedő vagy 500m. Itt egész jól tartottam magam, bár az élboly már picit elment, majd ugyan ez lejtőben. Itt voltam igazán lassú, nem vagyok jól lefelé, a térdem, achillesem miatt nem is merem. Itt egyedül maradtam, megszámoltam 12. helyen. Jó meleg volt, már 2km-nél folyt az izzadtság a szemembe. Nem esett rosszul, de jól se ment. Aztán utolértem egy nagyobb mezőnyt, tele fiatal, jól mozgó futókkal. Beálltam mögélyük, de hamar éreztem, h lassú, mentem volna gyorsabban, de nem akartam előzni, nehogy elfussam. Aztán fáradtak a fiúk, morzsolodtak is, hirtelen előre kerültem, mentem tovább. Ezután sokáig egyedül, a 8km-es frissitő kimaradt. 11KM előtt értem utól a következő futót. Ezután végig egyedül. Meleg volt, de nem szenvedtem nagyon. Egyenletes tempóban. Végig hullámvasút pálya. Nem az én pályám az ilyen, de valóban nagyon szép vonalvezetés, nagyon nagy hangulattal. Jól kimért kilométerekkel. A tempóm a terep miatt nagyon változó volt, de egész jól birtam a dombokat is.

A végén nagy bandázás Lacával, Krisszel meg a többiekkel. A fiúk begyűjtötték a kupákat is, nekem az 5. hely jutott. Figyelembe véve a dombokat egész jót futottam, összehasonlitva a tavaszi varsányival is. Talán biztató is lehet. Nagyon szuper nap volt, hazafelé még egy Meki fagyipartival.

01:24:28 21.2 03:59 15.06 0 0 0 0