2011.04.17 Vasárnap, 11:00:00

01:19:13

21.1 km

03:45 p/km (15.98 km/h)

Tapolca félmaraton, 2. hely :o) Pontban 11-kor rajt, egy rövid kanyar a tó körül, ekkor kb a 10.helyen voltam, bár nem lehetett tudni ki a váltós, ki egyéni. Pész Atival rajtoltam, hogy majd megyek vele, de fáradt volt Sárvár után, amit megértek, így mentem egyedül. Utólértem az előttem futót, megpihentem, majd egy egy iramváltással futottam a következőre. Ezt játszottam kb 4 kiliig, akkora csak ketten maradtak előttem, de őket nem volt esélyem utolérni. A fordító után visszafele volt egy murvás út, egy kereszteződéssel, jelzés nélkül...na itt a rossz utat választottam, szentségeltem is, beérve a városba láttam tőlem vagy 400m-re állnak a rendezők, a másik út bekötésénél....na mindegy tettem egy extra háromszöget. Innen végig egyedül, illetve az uccsó 2km-en villogó rendöri felvezetést kaptam! Ez buli volt, bár a járdára feltereltek, mondván az uton veszélyes...

Nagyon jól ment ma, lazábbra terveztem mind az előző két hetit, nem is tudom, hogy lett ennyi az idő, azt hittem rövidebb az út, de mindenki azt mondja inkább hosszabb...Mert akkor PB. Aminek nagyon örülök, persze mondogatom már pár napja, hogy érzem javulnak a dolgok. Jó volt az erőbeosztás, még tudtam volna menni simán tovább, a végén szinte sprinteltem.

A szervezésben jó volt a helyszín, a rajt, a táj. De az útvonalkiirás sajna nem....mindenki mondta a végén valaki eltévedt az elején...persze mondom, Én! :o)) Sebaj, jó kis kirándulás volt.

01:19:13 21.1 03:45 15.98 0 0 0 0