2010.11.13 Szombat, 13:00:00

01:02:10

24 km

02:35 p/km (23.16 km/h)

a pulzusmérőt otthon hagytam,az idő még csak kb ennyi....rajt után nem nyomtam annyira,mert 8kör,mondom messze még a vége ugyis,azért probáltam elkapni gyors srácokat..ez sikerült is vagy 4körig,utána nem birtam menni velük,pedig azokkal mentem,akik nyertek..jobban ment mint barcikán,de megint 45perc körül volt egy nehezebb időszakom,meg bosszantott az is,hogy mi volt a kattanás a keron(verseny után kiderült,az elsőkerekembe kitört 1 küllő,illetve kettétört)a pályanekem jobban tetszett,mint a barcikai,mert volt sok füves terület,ami kicsit süppedős volt,és ott a cx kerok nem voltak olyan előnybe..ezen a versenyen nem lehetett annyira bolyozni,szétszakadt a sor,és 1edül mentem sokat..aki megelőzött az általába ott,ahol a cx géppel nem birtam el..a verseny végén kicsit lehangolt voltam,de igy visszatekintve nem volt ez rossz,mert nem pihentem rá semmit,csináltam a heti tervemet,kb igy is azokkal voltam partiba,akikkel eddig...a mai időjárás ajándék volt,én meg nem vittem csak hosszuujjut--)))