00:00 p/km (0.00 km/h)

BHSE uszoda 25 - MH Amatőr Úszóbajnokság

50 gyors 0:32,2
100 gyors 1:12,6

A reggeli 4km nagyon kifárasztott. edzés végén, a medencéből kimászva, már nem tűnt olyan jó ötletnek, hogy edzés után menjek a versenyre.
10.00kor kezdődött, kb. 9.30-ra értem oda. Gyors öltözés és rövid bemelegítés. A medence 33-as, de 25-nél leválasztották egy olyan fallal, amelynek az alja nem ér le a medence aljáig. ez kicsit zavaró akkor, ha a fekete csíkot nézem úszás közben, mert az megy tovább a fal alatt. A falon meg csak a víz felett van festés, alatta sima kék. Szóval gyorson kell figyelni, hogy ne menjek neki.
250 méterrel melegítettem.
A verseny megnyitóval kezdődött, amíg ott álldogáltam, kicsit remegtek a lábaim... jó lett volna egy kis pihenés.
Az első szám vegyes váltó volt, a második volt az 50 gyors. Kb 4-5-en indultunk, a 4-es palyan úsztam. Ez még egész jól ment, láttam a falat is. Miután kimásztam, fájtak kicsit a combjaim, de ez hamar elmúlt. Ezután jött az 50 mell, 3 futamban, aztán a 100 gyors. Ebben is a 4-es pályán úsztam, 3-an indultunk. Na ez nagyon fájt. Már az első 25-ön elől voltam, csak annyira nyomtam, hogy itt is maradjak. De így is nagyon megviselt, nagyon vártam, hogy vége legyen. Úgy igazán semmim nem fájt (csak az utolsó néhány méteren éreztem, hogy a karjaim égnek egy kicsit), egyszerűen csak az egész testemnek rosszul esett. Szerencse, hogy csak két számban indulhattunk, mert ha többe is lehet, biztos neveztem volna. Kb. 150 méterrel levezettem és felöltöztem. Az elején bemondták, hogy 13.00ig tart a verseny, de mire vissza mentem a medencehez, már az utolsó váltó futam ment. így lemaradtam Marosi Adamrol is... 11.00 körül vége lett.
Mindkét számban első lettem, + kaptam egy kupát is, amelyet a legeredményesebb női versenyzőnek adtak.

Néhány óras pihenővel az edzés és a verseny között kellemesebb lett volna :) Asszem megérdemeltem a sültkolbászt, amit a verseny után Pistivel ettünk :)

00:00:00 0.55 00:00 0.00 0 0 0