04:31 p/km (13.30 km/h)

152
0
158

Este már nem volt időm írni. Volt  egy rövidke versenyem.Váci éjszakai futás, 4,8 km. Különösebben nem készültem rá, csak mentem.
Amikor odaértem rögtön láttam nem lesz első hely, aztán nyugtáztam, hogy egyáltalán nem lesz dobogó, tehát nem kell megdegleni. Rajt után el is ment a 3 lány, én meg
haladtam a magam tempójában, nem futottam el. Pulzus, tempót nem néztem. 1. nem érdekelt, 2.
éjszakai futás volt, alig láttam és nem akartam nyomkodni az órát.Egyébként maradt a sorrend végig.
Aztán a célban elkezdtem gondolkodni, hogy az egyik lány lehet csak 15 éves és akkor mégis lehet ez dobogó.
Korosztályozás 16-ig, aztán mindenki egyben  Igazam lett meglett az a dobogó, de megint qrva jó futókkal sikerült végeznem. Az egyik paraolimpikon futó, a másik meg simán nagyon jó és fiatal (18 körül), mindig nyer :)
Egyébként nagy szél volt. Aminek örülök, hogy nem futottam ki magam,tehát lehet itt még fejlődgetni

00:21:45 4.82 04:31 13.30 0 0 158 152