2017.08.12 Szombat, 11:15:00

00:26:26

5 km

05:17 p/km (11.35 km/h)

A futi eleje, köszönhetőn a vidám kis depóból kivezető emelkedőnek a szembeszélnek és a jó kis tekerésnek igen kellemetlen volt. Bal vádli picit beállt, nem tetszett. Futópályán is voltak indokolatlan emelkedők, de kb. 2 kilcsi után kezdett helyre jönni a bal virgács 3 kilcsitől már kezdtem is élvezni főleg, hogy felértem "SZÖSZIRE" (Simon Nikolett) közelről megszemléltem, aztán jött az inspiráció és irány a cél. Visszafele elfogadhatóbb tempóval haladtam. Az elejére legközelebb jobban kell figyelni, mert a 26:26-os idő így utólag nem  annyira tetszik. (Felkészülés!!!) De összeségében elfogadható eredmény. (147 "S" távos indulóból (ffi, női vegyesen) a 22 helyre értem. Korcsoport 13. hely.) Össz idő: 1:26:43. Meglett ez is 1:30:00-on belül. OK.

Utolsó megint nem lettem, aránylag jó helyen zártam. Mondjuk a profi amatőrők nem is indultak az amatőrök -kis létszámú versenybíróval megrendezett- "profi" versenyén.

Összeségében a kempingezéssel, Zsoltos talákkozással és beszélgetéssel, strandolással egybekötött sportrendezvény nagyon szimpi volt. Köszönet Dávidnak és Daninak a "GyZTeam"-ben való aktív közreműködésért. Szerveztek sztárvendégeket is a csapatistállóhoz Flander Marci IM magyar bajnok és Lenti Zsolt fő és egyetlen versenybíró személyében, időfutam gép bemutatóval fűszerezve.

A s..es fotók is remekül sikerültek. ;-))