Edzésleírás
Reitter - Kámfor - Balzsam - Északi vasúti híd - Népsziget - Meder utcai híd - Hajókovács - Cserhalom - Népsziget - Dráva - aluljáró - Huba - Tüzér - Hun - Lehel - aluljáró - Jász - Mór.
Idő | Táv (km) |
Tempó (p/km) |
Seb. (km/h) |
Szint (m) |
Minimum pulzus (bpm) |
Maximum pulzus (bpm) |
Átlag pulzus (bpm) |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:19:00 | 15 | 05:16 | 11.39 | 40 | 0 | 0 | 0 |