183

2010 Dextro Energy Triathlon - ITU Triathlon World Championship Grand Final Budapest.

---------------------------------------------------------

Nem éreztem hogy jól indul volna a futás, mindig is nehéznek érzem a lábam bringa után. Ehhez képest az első km-em lett a legjobb a 10-ből.

Itt 5 perces km-eket terveztem, amit az órámon folyamatosan figyeltem. Itt is sikerült teljesíteni az előre kitűzött terveket. Egy km lett pont 5 perces a többi mind jobb ennél.

Előzetesen azt mondtam a szüleimnek, hogy 9:00-ra szeretnék célbaérni. Végül 8:59:58-kor léptem át a célvonalat. :D

Végső helyezés: 57/64

Féltem, hogy utolsó leszek a korcsoportomban, végül nem így lett ennek külön örülök. Voltak akik ugyan többet futottak 1 körrel a mögöttem lévők közül, de ha nem futnak többet akkor is mögöttem lettek volna.

Idén kezdtem triatlonozni, így most ezzel az eredménnyel teljes mértékben elégedett vagyok. Minden szakaszon sikerült nagyjából az előre tervezettnek megfelelően teljesíteni.