2010.09.12 Vasárnap, 08:05:00

00:39:33

10 km

03:57 p/km (15.17 km/h)

Triatlon Vb. futáson nem történt sok extra, mentem a saját tempómban, és szerettem volna 40en belül. ez sikerült, remélem a táv tényleg 10 volt! futáson azért elbizonytalanodtam, hány kört kell menni, de az időm alapján egyértelmű volt, hogy a cél felé kell vennem az irányt, azért 55 perc kicsit sok lenne 10 kilire. így végül 2:05:18-cal abszolút 395./961, M20 korcsoport 50./64, korcsoportos magyarok 8./16 helyén érkeztem be.

az időmmel nagyon elégedett vagyok, a helyezés meg úgysem rajtam múlik soha, hanem a mezőnyön:) a verseny pedig tökéletes befejezése volt az idei triatlon szezonnak: jó idő, jó társaság, rengeteg szurkoló, remek hangulat, nekem egy fantasztikus élmény marad. főleg az, mikor Polythlonos magyar zászlóval fut az ember a célba - egy VB-n:)

00:40:00 10 04:00 15.00 0 0 0 0