07:24 p/km (8.10 km/h)

158
0
195

közös edzés futótárssal és ha már erre jártunk, ki kellett ezt a pályát is próbálni :)) nosztalgia gimiből :P először is boltba akartam menni, de nem kaptam phoenix 3-at, pedig milyen jó lett volna váltáscipőnek, de felvettem a régit és rekortánon teljesen jó ez is... csak betonra gyenge már a csillapítása :) jah, ez a pálya 300m csak, de nem olyan puding, igazi kemény rekortán. 10 éve még nem rekortán volt, de talán így jobb :)

elindultunk, mentünk 2 kört nagyonlassan, hogy futótárs pulzusa ne menjen fel, meg jó volt bemelegítésnek is. és akkor mondtam hogy én most nem állom meg, és futok egy gyors kört maxra :)), ami végül is csak a végén lett maxra futva. de a lényeg, hogy megálltam hogy majd helyből rajtoljak, a pulzus meg rögtön felkúszott 170-esekbe addigra, végül is leküzdöttem 139-re, visszament 140-esekbe és akkor indultam. érdekes jelenség ez még mindig... :O

jah, az átlagpulzus, az idő, a körök száma (8 vagy 9) meg a kalória becsült, mert a sprint után nem mértem egy darabig, mivel a stop/exit gombot egyszerűbb volt megnyomni, mint a köridőt :P

na de visszatérve a "sprintre", csak annyit akartam, hogy 1 percnél gyorsabban fussam a 300m-es kört mivel gimiben ezt még sikerült megcsinálni; jó hír, hogy ez simán megvolt most is! azzal együtt is, hogy lassítottam, hogy megnyomhassam azt a hülye gombot a végén. és megnéztem a pulzust is 1-2x közben (az idő többi részében valami különös eufória töltött el a 18km/h feletti sebességű száguldástól!), 100m után 191 lett a 140-ből, a végén ránéztem megint, akkor is csak 194-195. azt hittem pedig, hogy simán feltolom 200-ig :) sprint ezek szeirnt másképp működik. az is igaz, hogy csak a második felében gyorsítottam be maxra, de így is meglepő.

utána még mentünk addig nagyon lazán, amíg futótárs azt nem mondta, hogy mára elég lesz :)

nagyon nem bírok magammal, úgy látszik :P most is olyan érzés, mintha semmit nem csináltam volna ma...

00:20:00 2.7 07:24 8.10 0 0 195 158