04:27 p/km (13.49 km/h)

165
0
0

3. helyezés egy nem túl népes mezőnyből. Csak a végére sikerült a 3. helyezést megcsípni. 20km után értem utol és előztem meg a mögöttem befutót. 14km-ig együtt futottunk a későbbi 2. helyezettel aki beállt mögém szélárnyékba, végig rámtapadt, majd 2/3 táv után elegánsan beelőzött és kb 300 métert rám vert

Felemás véleményem van erről a versenyről. A pálya jó volt, és semmim sem fájt. Nagyon jó egyenletes tempóban mentem 165 (eléggé magas) átlagpulzussal és végig kitartott az erő. A fordító után a 2. fele csak egy perccel volt lasabb, ami figyelembe véve hogy visszafelé volt erős ellenszél, nem is rossz. Úgy éreztem, hogy kifejezetten jól megy a futás.  De ennek ellenére valamiért nagyon lassú lett ez a táv. Majdnem egy preccel lett lassabb mint a betegen futott  rosszul sikerült vivicittá félmaraton. A maratonfüred első fele volt majdnem másodpercre ugyanennyi. Mégis úgyérzem, hogy jó kis futás volt és ha edzésnek veszem kifejezetten jól esett.

01:33:50 21.1 04:27 13.49 0 0 0 165