2009.09.20 Vasárnap, 11:30:00

01:50:00

15 km

07:20 p/km (8.18 km/h)

X2s Életfa Terepfutás Piliscsabán . A rajt előtt lehetőség volt vérnyomás mérésre ,még a rajtba való kocogással is 90/60 volt. A doktornő meglepődött én nem . jól éreztem magam vele. 3 távon lehetett indulni,Sport: 5,5 km. Nehéz. Cross: 14 km. Nagyon nehéz. Enduró: 21 km. Különlegesen nehéz. A rajt után kegyetlenül széthúzott a mezőny a menőket egy pillanat alatt elnyelte az erdő ,hamar a végén találtam magam. Féltem,hogy eltévedek,ezért szemmel tartottam az előttem futókat. Aztán elhagytam vagy 4 futót,kár volt ,mert jól eltévedtem a 21 kilis pályára nyirmi, mire észre vettem és vissza futottam,már senkit nem láttam. A frissítésem is kimaradt ,de egy kiránduló fiataloktól sikerült legalább vizet kérnem. Teljesen elkedvetlenedtem ,de azért ügyesen megcsináltam :) Valószínű csak 3 lány volt ,mert én lepődtem a legjobban meg,mikor a dobogóra hívtak. egy madzagon lógó fakorong volt az érem .Még ilyenem úgysincs. Nagyon szép útvonalon ment a csodás Vörös- hegy oldalában . Futás után 117/70 volt a vérnyomásom ami jónak mondható .Volt tombola is ,de én azt már nem vártam meg .Futottam vissza Nagykovácsiba .

01:50:00 15 07:20 8.18 0 0 0 0