2013.05.25 Szombat, 00:00:00

00:48:30

9.5 km

05:06 p/km (11.75 km/h)

cipő csere és huss...nem éreztem beállva a lábam, egyből tudtam simán futni, ha nem is gyors iramban...fogalmam sem volt ki hol tart, nem is érdekelt...haladtam tán 5:20 körül, kényelmesnek éreztem...nem is akartam gyorsabban, holnap is van nap...így is ment az uccsó körig...ekkor meghallottam az elöttem lévő futó is az uccsó körét kezdi, úgy 30 méter lehetett köztünk, na mondom ezt hátha...elkezdetem kb 4:30 körül menni, de nem csökkent a távolság...aztán a forduló után mintha mégis...és lán ott voltam mögötte...ezzel a tempóval el mellette, hallottam liheg mögöttem, tovább gyorsultam és tartottam, kicsit elléptem...elment a agyam, holnap is van nap bakker...no mindegy, 3:10:30 körül beértem...Andi 3:20 kényelmes futással, 2. lett a csajoknál...

a táv aszongyák 150 méterrel volt kevesebb, sztem többel...