2013.04.07 Vasárnap, 10:47:00

00:34:30

20.4 km

01:41 p/km (35.48 km/h)

Abonyi Duatlon II. szám. 3. helyen kezdtem a kerékpárt.  Pálya 3400m volt. 6 kört kellett teljesiteni a 6 kanyarral ebböl 2 nagyon lassu,és egy sikán szerü  györs kanyarkombináció volt benne, azt 50-el lehetett venni a hátszeles részen.

Rajtot követöen 700m megtétele után 42-vel a frontális szembeszélben a 2. helyen találtam magam szélárnyékban. Meg is kezdtem a frissitést. közben szépen távolodtunk el a 3. helyen tekerötöl.

1.2 km-nél a hátszeles enyhén emelkedös részen támadtam is, de nem jártam sikerrel, Triatlonos Balogh Máté jól tette a kereket. Aztán szembeszeles részen pihengetés közepedte hagytam menni elöl. reménykedtem benne h. majd elfárad :))

Még egy próbálkozásom volt az is sikertelen, aztán megálltunk 30-ra és utolértek még 4-en. Velük tekertünk egy pár kört. részemröl elég passzivan, amikor mentem akkor támadás volt. egszer elgurultunk Mátéval, de valahogy nem volt meg az összhang és megálltunk. Majd le is maradtam a sorról a jólbevállt tempókülönbséges támadást akartam egyedül :) de mégse tettem meggondoltam. felugrottam a sorra és megbeszéltük a Mátéval hogy támadunk utolsó körben a hátszélben. Nem birtam ki odáig...3.4 km-el a cél elött szembeszélben támadtam, csak tempo volt kis iramváltással....43-al szembeszélben, szépen összedolgozva 15mp-vel korábban értünk be mint a többiek.

00:34:30 volt a kerós táv kolbászolással együtt