07:27 p/km (8.06 km/h)

158
0
0

éééremeső, öregem, ééremeső a hétvégén! ma a famous vertical kilometer of budapest versenyen. jövőre a skyrunning grand prix sorozatban a helye! indulók száma: kb. 12. álneve: libegő 11x TT. az első felfutás elvileg verseny. gyakorlatilag csak egy srác vette annak, ő fent ki is szállt :). én másodiknak értem fel. nyakamba akasztottak egy érmet, majd folytattam tovább, innentől egyedül, pár futót-túrázót leköröztem, volt, akit kétszer. felfele 1.1 km 260 szint, lefele 3 km 0 szint. végül csak 5x kellett volna felmenni, de én rátettem egy bonus kört, hamár a kiírásban így szerepelt, meg 3 órám volt mára, ki kellett tölteni. minden körben ittam egy finom meleg teát. frissítésnek egy db háztartási kekszet fogyasztottam.

elég jól ment, ment volna még több bőven. nem túrásan futottam, kicsit óvatos lendületesen. a pulzuson a felfelékben körönként 2 ütéssel esett, ez még sztem egész jó.

a 6 felfutás pont egy sirok-kékes táv és szint. és pont a szokásost is mentem (2:43). na ebből mi következik? semmi. :)

amúgy jó kis verseny/TT, káár, hogy nem voltak többben, zöldgömbös, kedves, rendes szervezés.

szóval, ha tudtok valami versenyt 2-3 indulóval, szóljatok, tuti dobogós vagyok!!

02:58:00 23.8 07:29 8.02 1570 0 0 158