01:36:58

21.37 km

04:32 p/km (13.22 km/h)

K&H maraton váltó - félmaraton

Azért indultam FM-n, mert kell az érem, amit adnak a 4-ért cserébe. Azt hiszem, ha nem lenne ilyen szép, el nem indultam volna.

Megérkeztem, és megtudtam, hogy a 3 kör helyett 4-et kell futnom a Városligetben. Köszönöm szépen. :P

Sokat agyaltam mit fussak előtte, hát gondoltam egy kellemes edző tempó. Az első kör jó lett, a másodiknál az előttem levő motivációkat fogtam be. Így ez már gyors lett, a 3-ra hülyét kaptam, hirtelen olyan mennyiségű futó került elém, hogy ezt feldolgozni is szörnyű :D volt. Plánéba a Közlekedési Múzeum közelében levő frissítő pont mellett olyan meleg csapott meg az aszfaltról, hogy azt hittem ott dobok hátast. Előtte levő sunyi emelkedőnél éreztem milyen jól megy a futás, jó hatással vannak rám a lasabbak. Ránéztem a vekkerre --> Hát persze mert 5 percen kívüli ezerrel haladtam. :o

A 4. kör pedig maga a rémálom. Akkor már nagyon melegem volt locsoltam magam, attól pedig vizes lettem. Viszont nem akartam, hogy megszáradjon az atléta, ezért gyorsan levettem magamról és úgy futottam tovább. De ez már nem volt az igazi. Néha a 10km/h sebesség alá vissza kellett fékeznem a testet.

Az utolsó frissítő pontnál csak úgy tudtam vízet szerezni, hogy meg kellett állnom. :O Így nyugadtan vettem egy két levegőt ittam, fejet mostam és megpróbáltam a végére beadni mindent. Nem jött össze, meg az sem, hogy egyenesen haladjak át a célvonalon. :)

Összegségében jó volt ennyi futóval találkozni, most neveket nem sorolnék fel, mert szinte biztos kihagynék valakit. Köszönöm a biztatást állandó szurkolóimtól (Anita, Imó, Toncsi) és a többieknek, és akik néha felébresztettek a futásból. :)

GRATULA az ÉLMÉNYFUTÁROKNAK, akik dobogóra állhattak.
Köszönöm Mindenkinek!

ui.: kezdek félni a Nikétől, vajon ott is egyik napról a másikra lesz 30 fok?

a tavaszi futó szezonnak ennyi, jöhet a felkészülés az őszre és egy két TRI verseny!

00:00:00 7 00:00 0.00 0 0 0 0