Már 53 857 068 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Fadd-Dombori: Triatlon ünnep a sprint OB-n

pen | 2010-08-03 | Nincs hozzászólás!

Igazi triatlon ünnep volt a hétvégén Fadd-Domboriban, ahol az országos spint távú OB mellett a korosztályos sportolók is versenyre keltek. A szeszélyes időjárás ellenére közel ezer versenyző állt rajthoz, a legfiatalabb célba érkező csupán öt esztendős volt, a legidősebb pedig betöltötte a hetvenet.

Triatlon: Európa Kupa ezüstérem Szalay Szandrának

pen | 2010-04-22 | Nincs hozzászólás!

Hét magyar versenyző képviselte hazánkat az Antalyában megrendezett hétvégi Európa Kupán, ahol Szalay Szandra 02:06:10-es idejével felállhatott a dobogó második fokára. A férfi mezőnyben is jól szerepeltünk, hiszen 4 magyar nevet is olvashatunk az első 15 helyezett között.

Triatlon: Szalay és Rendes győzött Baján az esős versenyen

pen | 2009-06-29 | Nincs hozzászólás!

Baján sem kegyelmezett meg az időjárás a triatlonistáknak! Ahogy az első fordulóban Tiszaújvárosban és a másodikban Balatonfüreden, úgy a Triatlon Tour ezen a hétvégén rendezett harmadik fordulójában, Baján is az eső volt a főszereplő.

Triatlon: junior érem a vb első napján

pen | 2008-06-06 | Nincs hozzászólás!

A 2005-ös Eb-5., a 2006-os és 2007-es vb 5. helyezése után a junior korú Tóth Zsófia azért jött Vancouverbe, hogy a legjobb négy között végezzen - sikerült. Sőt a világbajnokság nyitónapján máris érmet szerzett a magyar küldöttségnek, hidegrázó úszás és életveszélyes kerékpározás után úgy futott, hogy a dobogó harmadik helyére felállhatott. Szalay Szandra 14., Horváth Gréta 20. lett, míg a junior fiúknál Király Kristóf a 15, Tóth Tamás az 58. helyen ért célba.

Triatlon Eb: aranyérmes a magyar junior női váltó

pen | 2008-05-11 | Nincs hozzászólás!

Aranyérmes lett a Szalay Szandra, Horváth Gréta, Tóth Zsófia összeállítású magyar junior női váltó a lisszaboni triatlon Európa-bajnokságon.

Duatlon: Pocsai és Szalay nyert Kaszón a sprint ob-n

pen | 2008-05-04 | Nincs hozzászólás!

Pocsai Balázs és Szalay Szandra sikerét hozta az 5 km futásból, 20 km kerékpározásból, végül újabb 2,5 km futásból álló, Kaszón rendezett sprinttávú duatlon országos bajnokság.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás