Már 53 655 722 km-t sportoltatok

Magyar futósikerek Horvátországban

Bozót | 2013-06-07 | 2 hozzászólás

Festői szépségű nemzeti parkban rendezték meg az elmúlt vasárnap Horvátországban a 28. Plitvice maratont, A leghosszabb táv mellett még 16 és 5 km közül választhattak a futók. Dobogós magyar eredményeknek örülhetünk mindkét nem esetében!

Mezei futóverseny és EB válogató forduló a Sötétvölgyben

Bozót | 2012-11-13 | Nincs hozzászólás!

A kellemes késő őszi időjárásban hangulatos, jól szervezett versenyen vehettetek részt mindazok, akik rajthoz álltak Sötétvölgyben, az immár hagyományos mezein.

A különböző kategóriákban sok indulót felvonultató rendezvény egyúttal a közelgő magyarországi EB előtt a fiatalok részére az első mezei válogató is volt.

Atlétika: Bene Barnabás és Czebei Réka a 10.000 méter bajnoka

pen | 2011-05-01 | 1 hozzászólás

Látványos párharcot, egyéni csúcsokat és végül Bene Barna győzelmét hozta a Centenáriumát ünneplő Vasas SC Pasaréti úti pályáján megrendezett 10 000 méteres Országos bajnokság férfi futama. A hasonlóan szoros női versenyt a húsz éves Czebei Réka nyerte.

Magyar dobogósok Pozsonyban, majdnem világcsúcs Hustopeceben

pen | 2011-01-31 | Nincs hozzászólás!

Pozsonyban az Elan Indoor Meeting fedettpályás nemzetközi atlétikai versenyen több jó eredmény is született. 1500 méteren Bene Barna 3:47,60 perces idővel győzött, a nők 60 méteres gátfutásában Kerekes Gréta 8,56 mp-vel a második legjobb volt. Az ügyességi számokban: a kubai Wilfredo Martinez távolban 808 cm-t, honfitársa Alexis Copello hármasban 16,81 métert ugrott; a hölgyeknél 631 cm-rel győzött Jana Veldakova távolban.

Atlétika: Rövid hírek - Belgrád, Frankfurt, London, Eindhoven

pen | 2009-10-16 | Nincs hozzászólás!

Bene Barna tizedik lett Belgrádban; IAAF delegáció járt a londoni olimpiai stadionban; Geoffrey Mutai új pályacsúccsal győzött Eindhovenben. Geoffrey Mutai 2:07:01-es pályacsúcsot futott Eindhovenben.

Atlétika: Hétvégi magyar eredmények

pen | 2009-07-05 | Nincs hozzászólás!

Bene Barnabás 1500 m-en 3:40.25 perccel a 12. helyen ért célba kedden a Lille-ben rendezett atlétikai versenyen, így csak egy másodperccel maradt el az augusztusi berlini világbajnokság indulási szintjétől. Az Európai Atlétikai Szövetség sorozatába tartozó szlovéniai versenyen három magyar győzelem is született.

Atlétika: Bene Barna és Nagy Mónika nyerte a félmaratoni ob-t

pen | 2009-04-04 | Nincs hozzászólás!

Az Országos Félmaraton bajnokságra nehéz pályán, meleg időben került sor ma Szerencsen. A felnőtteknél Bene Barna megvédte címét. A nőknél Nagy Mónika győzött.

Atlétika: Jó eredmények a fedettpályás OB-n

pen | 2009-02-24 | Nincs hozzászólás!

Babos Rita a hármas- és a távolugrás után magasugrásban is győzött. Bene Barna megnyerte az 1500-at és a 3000-et is. Petráhn Barbara 200-on és 400-on győzött. Takács Dávid közel került az EB szinthez. 60 női gáton szétfutással dőlt el a bajnoki cím sorsa. Két súlylökőnk is EB szintet dobott.

Atlétika: jó magyar eredmények a MASZ fedettpályás versenyén

pen | 2009-02-02 | 1 hozzászólás

A MASZ idény nyitó versenyén a Syma Csarnokban nyolc nemzet 550 atlétája mérkőzött meg egymással. Rúdugróink, Erős Enikő és Váczi János mellett jól szerepelt Palágyi Gergely, Papp Krisztina, Bene Barna és Minczér Albert is.

Futás: Bene Barna és a pécsiek taroltak a félmaratoni ob-n

pen | 2008-05-05 | Nincs hozzászólás!

Bene Barnabás révén pécsi, míg Kovács Idának köszönhetően veszprémi győzelemmel zárult a Magyar Köztársaság Sajószentpéteren megrendezett Félmaratoni Országos Bajnoksága. A férfiaknál átütő pécsi, míg a hölgyeknél meggyőző veszprémi sikerrel ért véget a Pitypalatty-völgyi Napok keretében megrendezett bajnokság. A félmaratoni távon több mint 150 futó állt rajthoz.