Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 54 030 041 km-t sportoltatok

biciklizés, futás, úszás ---- triatlon, friss hús :)

Létrehozta: kacsacsőr  |  2012-08-11 18:09:48-kor

Sziasztok!

 

29 éves vagyok, nő, 170 cm, 52 kg.

Hogy miért írom le ezeket az adatokat? Mert segítségre lenne szükségem! :)

 

2 hónapja vettem egy országúti kerékpár. Teljesen a szerelmese lettem, napi 10 km a minimum és pluszban kb 2 naponta tekerek 30-40 km-t.

Tegnap 40 km után még elmentem futni is, és a 2 hónappal ezelőtti állapotomhoz képest 3-szor annyit tudtam futni, mint akkor.

Ezen felbuzdulva a fejembe vettem, hogy szeretnék elindulni jövőre, vagy 2 év múlva (de inkább jövőre) a Vasi Vasember elnevezésű triatlon versenyen.

A kérdésem, kérésem a következő: Szeretném, ha valaki, aki tapasztalt sportoló segítene nekem abban, hogy mit egyek, és mennyit, mennyit mozogjak, fussak, kerékpározzak, ússzak, hogy a tervem teljesíthető legyen.  Rákerestem a neten, de laikusként nem igazán igazodom el a táblázatok rengetegében. :)

Még annyi hozzám tartozik, hogy gyerekként 8 évig táncoltam, bár ez nem tudom mennyit számít. :)

 

Jha és persze szeretnék hízni is...de inkább egészségesen, izmosodni, mint műanyag kaján hájasodni. :) De gondolom a  fentebb említettek miatt ez érthető is... :)

 

Vasi Vasember követelménye:

1500 m úszás

40 km biciklizés

10 km futás

 

Köszönöm szépen a segítséget és a jótanácsokat! :)

kacsacsőr 2012-09-03 15:56:05 | 2
kacsacsőr képe

Nos, látom senki nem aktivizálja magát az ügyem érdekében (rajtam kívül) :D

Szombaton voltam egy amatőr duatlon versenyen. 5 km futás, 10 km bringa, 2,5 km futás...

Kicsit fájt, de élveztem! :) Októbertől irány az uszoda...

 

Még mindig érdekelnének  fent feltett kérdéseimre a válaszok..mit egyek és mennyit?  :)

 
kacsacsőr 2012-08-11 18:23:14 | 1
kacsacsőr képe

Nna, azért találtam itt egy kezdő triatlonos 8 hetes edzéstervet. :)

De az még mindig kérdés hogy mit egyek? És mennyit?