Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 54 028 270 km-t sportoltatok

DÖKE-Félmaraton

Létrehozta: betty.balogh  |  2012-05-26 00:20:46-kor

Amit a DÖKE-Félmaratonon való részvételért ajánlunk:

- A verseny élményét
- Rajtcsomagot
- Névre szóló rajtszámot (előnevezőknek)
- Útvonal biztosítást
- Chipes nettó időmérést
- Frissítést
- Oklevelet (célfotóval, időeredménnyel!)
- Egyedi befutó emlékérmet (szintidőn belül teljesítőknek)
- On-line eredményfüzetet
- Pólót (a plusz díj ellenében igénylőknek)

Részletek itt:
http://www.doke.hu/index.php/component/option,com_simplecalendar/controller,simplecalendar/id,182/view,detail/

 

De kérdéseidet akár üzenetben, itt is felteheted!

Nyikolaj 2012-10-30 19:37:17 | 8
Nyikolaj képe

Jövőre mikor lesz? Tetszet az első és a másodikon is ott szeretnék lenni!

 
Csandy 2012-08-19 19:40:40 | 7
Csandy képe

köszönöm, hogy részese lehettem az első DÖKE félmaratonnak....remlem évek múlva elmondhatom magamról, részt vettem az összesen...mert várom a következőt....aki ott volt az tudja, hőség és tűző nap várt minket, de azt is, példátlan volt a frissítések gyakorisága, a megadott 7 állomás mellett, azaz 3 kilométerenként,  a helyi lakosok jóvoltából jutott plusz állomások is jöttek létre, házi szörppel, frissen szedett barackkal, vízzel és süteményekkel...a szervezők, élükön Bettyvel mindent megtettek azért, hogy az összes futó jól érezze magát, volt a startcsomagban I Love Komló-s rendszámtáblát /ez aztán különleges ötlet, deee nagyon jóóóóó/, póló, meg befutókajaként palacsintajegy...a mosdók, illemhelyek száma és tisztasága csillagos ötös és a szpíker, Péter Attila  már ismerő pörgése....hatalmas gratula a szervezőknek, Bettynek, akik első rendezésre is tökéletes versenyt hoztak létre....jövőre veletek ugyanitt :)

 
betty.balogh 2012-05-28 22:20:28 | 6
betty.balogh képe

Így van! :) Nagyon örülök is neki, és hogy Siófokon már személyesen találkoztunk is! :)



Előzmény: Csandy (5)  
Csandy 2012-05-28 22:16:42 | 5
Csandy képe

én is ott leszek, az elsők között neveztem :)

 
betty.balogh 2012-05-28 19:34:24 | 4
betty.balogh képe

Nagyon örülök! :)

 

A pontos link itt található: http://www.doke.hu/index.php/component/option,com_simplecalendar/controller,simplecalendar/id,182/view,detail/ De ha gondoljátok, s adtok emailcímet, emailben is szívesen átküldöm a kiírást!

 

ui.: Május 31-ig van egy újabb kedvezményes nevezési periódus... :)

 
(István) 2012-05-26 17:07:32 | 3
(István) képe

Ott leszek!:-)

 
Nyikolaj 2012-05-26 11:49:37 | 2
Nyikolaj képe

Jól hangzik! Felkeltette az érdeklődésemet. Lehet, hogy ott leszek.

 
betty.balogh 2012-05-26 00:23:19 | 1
betty.balogh képe

Sziasztok!

Részleteket tőlem kaphattok, vagy a DÖKE honlapján olvashattok.

Nagyon jó futás lesz, érdemes eljönni rá!