Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 54 141 511 km-t sportoltatok

BSI Futónagykövet - Szeged

Létrehozta: TSzabi  |  2012-02-20 10:12:26-kor

Klub: Szegedi futók

Kedves Szegedi Edzés Online- osok!

Egy héttel ezelőtt gondoltam egy nagyot és elküldtem jelentkezésemet a BSI-nek a "Futónagyköveteket keresünk" című pályázati felhívásra.

Pénteken kaptam az e-mailt, hogy engem választottak ki, én lettem a Szeged város futónagykövete.

Szeretnék egy jó hangulatú futóközösséget összehozni, de ehhez ti is kelletek. Egy közös ismerkedős futásra invitállak benneteket, ami 2012.02.22 -én szerdán 18:00 órai kezdettel lenne.

Találkozásnak a Móra Ferenc Múzeum előtti lépcsősort néztem ki. Futhatnánk a Felső Tisza-parton vagy átmehetnénk a Ligetbe egyet körözni.

Hétvége:

Mint futónagykövet, azt az első feladatot kaptam, hogy a hétvégi Yours Truly-val egybe kötve szervezzek "Télűző km gyűjtést" így ennek eleget téve, itt olvashatjátok a hétvége programját: szegedifutok.blog.hu

Szegedi futóközösségünket a BSI Futónagykövet - Szeged facebook csoportban kezdtem el építeni, csatlakozzatok minél többen!

Mind a két fenti eseményre várlak titeket, fussunk egy jót, Fussunk Szegeden!

Tóth Szabolcs - szegedi BSI Futónagykövet

 

Nyikolaj 2012-02-25 09:41:58 | 5
Nyikolaj képe

Ott leszek!

 
korte 2012-02-20 22:35:36 | 4
korte képe

Biztosra nem tudom mondani.



Előzmény: TSzabi (2)  
Hauanita 2012-02-20 17:57:13 | 3
Hauanita képe

Szabi!

Bocs, hogy megkérdem, de ti "nagykövetek" ezt "ingyér' csináljátok, lelkesedésből, vagy ellentételezi valahogyan a BSI? A válasz jöhet privátban is, kíváncsi vagyok.

A szervezéshez hajrá, lehet olykor-olykor majd én is megjelenek... :)

 
TSzabi 2012-02-20 15:40:20 | 2
TSzabi képe

Köszönöm! És a szerda?



Előzmény: korte (1)  
korte 2012-02-20 14:55:22 | 1
korte képe

Szuper kezdeményezés, sajna nem leszek a hétvégén. Igyekszem aktínam támogatni.