Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 54 231 105 km-t sportoltatok

Sportesemények,versenyek amiken részt veszünk és beszámolunk róluk

Létrehozta: Blue  |  2009-06-07 23:22:19-kor

Klub: Margitszigeti Futók Klubja

Futás,úszás.duatlon,triatlon,labdajátékok,és sok más sport,ami jó,mert sportolni is jó!Smile

betty.balogh 2012-05-26 00:35:46 | 2
betty.balogh képe

DÖKE-Félmaraton: Egy újabb verseny, ami remélhetőleg még a Margit-szigetről is vonzza majd a résztvevőket

Amit a DÖKE-Félmaratonon való részvételért ajánlunk:

- A verseny élményét
- Rajtcsomagot
- Névre szóló rajtszámot (előnevezőknek)
- Útvonal biztosítást
- Chipes nettó időmérést
- Frissítést
- Oklevelet (célfotóval, időeredménnyel!)
- Egyedi befutó emlékérmet (szintidőn belül teljesítőknek)
- On-line eredményfüzetet
- Pólót (a plusz díj ellenében igénylőknek)

Részletek itt:
http://www.doke.hu/index.php/component/option,com_simplecalendar/controller,simplecalendar/id,182/view,detail/

 
Blue 2009-06-08 12:42:47 | 1
Blue képe

2009.06.07.  2.Keszthelyi kilométerek

Az első Keszthelyi kilométereken is ott voltam,de még mint egyedüli futó,csak a barátaim kísértek el,ott kerültem be először 1:40:00 alá egész pontosan 1:37:49 lett egy rendkívüli kanyargós pályán a városban,ahol kb.200 méter egyenesre jutott egy kanyar,és egy rendkívüli meleg időben 32-33 fok hőségben kellett futizni,és a frissítés nem állt a helyzet tetőfokán.de azért elment a verseny az időeredményem miatt.:)

A másodikra már két autóval mentünk le mert annyian voltunk,hála a Fórum és edzésonline népének,közepesen meleg időben indult el a verseny,én csak úgy mint tavaly a félmaratoni távot választottam a PB (egyéni legjobb idő) javítás miatt,ami nagyon jó volt,hogy a verseny nem a városban zajlott a kanyargós utakon,hanem szinte a városon kívül a kerékpárúton.A középmezőnyből indultam a Fő térről,és egy kb 1 kili után vissza is érünk a térre,ahonnan lefutottunk a bringaútra.A meleg levegőből egyszer csak elkezdett szemerkélni az eső,ami párássá tette a levegőt,az első öt kili átlaga 4:06 volt,és utána jött az eső és a pára,amitől lelassultam,a frissítés nagyon jó volt,hiába ez már a második szervezés,és tanultak az első verseny tapasztalataiból.:)A futásom vége 1:31:32 lett,ami 4:20-as átlag ez több mint 6 perces javulás,de lesz ez még kevesebb is!Ami nagyon jó volt még,hogy szembe futottunk egymással a bringaúton,így lehetett egymást buzdítaniA szpíker is jó volt,a végén ingyen használhattuk a strandot,de mivel nem volt jó idő,így nem tudtunk fürödni a Balatonban.Na talán majd jővőre,mert én biztosan ott leszek!:)

A verseny értékelése 1-5 tartó skálán:Ötös!