(edzés)

04:00:00

43 km

05:35 p/km (10.75 km/h)

Hát sok minden nem úgy alakult a hétvégi éjszakai futássommal kapcsolatosan mint azt előzetesen elterveztem :-))Neveztem a füredi 8órás futásra és az volt a terv hogy majd 6-ot futni is fogok. Aztán már a helyszínen kiderült számomra hogy azon a pályán amít a szervezők kitaláltak futni csak komoly sérüléseket szerezve lehetne és ez az Ubé előtt két héttel nem tanácsos. Jó volt találkozni rég nem látott futótársakkal,de az ott futást nem is erőltettem inkább a versenyt hátra hagyva elfutottam Almádiig meg vissza, kipróbálva a versenyen kapott fejlámpát ami be is váltotta a hozzá fűzött reményeimet :-))ja volt rajtam még pulzus öv is ami 139 átlagot mért 162maxszal ami nem is olyan rossz ha figyelembe veszük a futás alatti körülményeket éjszaka, , fázva, frissítés nélkül -még vízhez sem jutottam hozzá pedig némelyik kerti csap nagyon hívogatóan meredt rám :-))- boklásztam a kihalt utcákon .Ezt a futást sem veheti már el tőlem senki :-))

04:00:00 43 05:35 10.75 0 0 0 0