00:34:15

7 km

04:54 p/km (12.26 km/h)

BRUTÁLFUTÁS!!!!!

Hát ez faszán sikerült. Reggel le Nyáregyházára, jó messze van Bp-től (50-60km).

A 2. futamban indultam századmagammal, de már eleve szopatós volt a rajt, hiszen cipőket levetve kellett várni a startjelre.
Nem tom miért, de atom be voltam szarva, pedig már vagy 2 éve nem tojtam verseny előtt. Elhangozzott a jel, elkezdtem kapkodva bekötni az egyik cipellőt, közben egyre többen robbantak ki a pályára...egyre idegebb lettem...gyorsan a másik és start, mint az üregi nyúl úgy téptem. Lightos akadályok az elején (korlát, álcaháló, dombok) majd jött a "medence"..paff csurom víz... de most jól jött a 30 fokban. A pulzusom az egekben, de úgy repesztettem mintha az életem múlt volna ezen. Szögesdrót alatt, majd mély sáros árokban átúszni egy akadály alatt .....ááááááá....őrület volt....eztután vagy 4-5 jó meredek domb, itt előjött a terepfutó vér...szakítottam fel, és le is.
Az első külső kör 1110 m, a második belső durva akadályos 1800 méter, majd egy kb. 2 km-es eredei szakasz jött lightos akadályokkal. Itt már láttam hogy elég jó helyen vagyok, ezért semmiképpen se szerettem volna ha beelőznek. Mögöttem kb. 30 méterrel egy arc, utána leszakadva többen. Visszaértünk a Motocross pályára, újra az akadályok, de most jóval bénábban keltem át rajtuk :))) medencében pofával elmerültem, a Némó nyomában úszásakadály után mégegy botlás/merülés :))) de nem ért be már senki. 14.nek értem be, a vége 34:15 lett ami roppant módon ledöbbentett, mert mégiscsak akadályok, cipőbefűzés...elégedett voltam magammal.

A következő futam alatt bementem a családdal a pályára, tök jó volt röhögni másokon. Szenzációs képeket csináltam Árpiról amikor átkel a Némó akadályon. Az egész család Maculával és Cs. Zsuszsival kiegészülve röhögtünk és fotóztuk az embereket.

A verseny sikere óriási volt, mindenki extázisban hempergett.

Az utolsó futamnál realizálódott hogy az időmmel simán döntőbe kerültem...de mivel Nelli napszúrást kapott, Marci meg becirkuszolt menni kellett haza.

Iszonyat meleg volt, árnyék kevés, a döntőig még 2 óra volt, így lemondtam róla...