06:13 p/km (9.65 km/h)

168
0
234

Nagony király kis verseny volt. Kár, hogy nem tudtam bemelegíteni. De ez van ha valaki későn indul. Mondjuk nem rajtam múlott az indulás. Minden esetre 4,5 kiliig a 2 órás iramosokkal mentem és kb 8-ig volt rá esély, hogy talán utolérem. De addigra már elégé elől voltak. Gondoltam is magamba, mindegy mostmár az a lényeg, hogy ne érjen utol a következő iramcsapat. ez sikerült is. Így számomra a Nike versenyeim körében megszületett a legjobb időm. Lesz mit szépíteni a hazai pályán. Nagyon élveztem a futást. Ennél jobb már nem is lehetett volna. Majd 3 hét múlva repeta csak akkor dupla távon.

00:59:45 10 05:59 10.04 0 0 0 0
01:11:25 11.1 06:26 9.33 0 0 0 0