02:19 p/km (25.89 km/h)

177
0
194

nemesbikk motokrossz pálya:kis családias verseny,kb 20induloval..rajt után beálltam második helyre,aztán vezettem is,nem volt vészes a tempo,a kis dombon mindig beloszoltam,és ugrattam is(nekem ez tetszett a legjobban)aztán kb a 7.körtől volt némi menés,pár megindulás..a vége előtt 8kör volt még megindult a tvk-s srác,de szereltük,aztán jött tesom,ő ugy meghuzta,hogy 3an maradtunk csak már,aztán 3al a vége előtt az ozdi srác váltott ritmust,és csak én tudtam átvenni..nem vezettem neki sokat,mondom tesom hátha felér,és akkor 2en vagyunk ellene,de mire majdnem feljött,megint megindult..az utso 3 kört végig lockolva mentem,a cannondélnek ez az erőssége..végén a kis dombon sprinteltünk egy jot,de rossz iven voltam,konkrétan a dudva közt,és igy az ozdi srác lett az 1.,én a második abszolutba..a felnőttet nyertem,teso2...a többi nyiregyi is jol ment (anett,vinizsolti,ádám,erős béla)jo volt,tetszett,ahhoz képest jo erőbe voltam,hogy szedem a biotikumot...ja igen a nyeremény?kupa,érem,pulzusmérő ora..1200forintos nevezénél..beszarás,hogy itt tudnak adni jo dolgokat,a nagy maratonokon 6szor ennyi nevezésért semmi se jár...