2010.03.21 Vasárnap, 10:53:00

01:11:32

17 km

04:12 p/km (14.26 km/h)

Balaton Szup. Maraton 4.nap 3.szakasz. A BEFUTO. Reggelre a jobb vádlim adta meg magát, az achilles ok. Aztan a rajtig bemelegedett az is. Mara nem sok porcikam kivánt egy tempofutast. Hol itt, hol ott fajt, ebbol vegul a bal labfejem maradt estere. Ennyit a szimptomák leírásáról. Aműgy ma már nem volt értelme nagyon hajtani, biztos volt a győzelem. Előttem is, mögöttem is távol voltak, így gyors, de nem nagyon erős tempót mentem, és végül befutottunk. Cél teljesítve, nyerünk Párosban, egyetlen 4fős csapat előzött csak meg. Nagyszerű verseny, sportszerű ellenfelek, és futótársak, családias hangulat, a végére sok új barát. Gratula Lacának, aki ma hatalmasat küzdött a lába miatt!! Most pár nap pihi. 5Km-ek:21:20, 20:55, 20:50, utolsó 2km 8:26. Végén viharos szembeszéllel.

01:11:32 17 04:12 14.26 0 0 0 0