168

Ábrahámhegy, rövid távú triatlon

Az elmúlt időszak a pihenésé volt, mert a farizmom rendetlenkedett. Budai Sanyi miatt mentem el erre az eseményre, egyébként elengedtem volna, mint a múltheti rövidtávú, tatai, OB-t.

Pénzdíjas volt a futam, de nem számomra. :-)

Egyszerre rajtoltunk a Sprint futammal. Nekünk az úszás 4 körös volt. Már a 2. kör végén utolértem a végét. Úgy éreztem jó megy és erős vagyok, de utólag, Maróti Vili szerint, nagyon szarul úsztam. :-)

(Érdekes volt, h bringán olyan embert előztem meg akit sose láttam előző versenyeken előttem kijönni a vízből. Pláne nem akkora előnnyel, hogy majdnem csak az első kör felénél értem utol. :-) Nem hiszem, hogy Én számoltam el az úszó köröket :-) De nem zavart annyira, hadd legyen egy jó napja! :-)).

A bringa hullámos volt, és hiába ficánkolok a Pilisi körömön és érzem, hogy jó megy a tekerés, ez itt csak egy szenvedés volt. De lehet, hogy az előző napi OMSZKI-tó oda-vissza tett be a 80 kilijével!

A futás nagyon óvatos kezdéssel ment - olyan 4:20 -,  majd a 3. körben láttam Róth Balázst, hogy közelít, így picit odaléptem, de kár volt, mert mint kiderült, Ő már 1 körrel előttem járt. :-(

Így csak annak örülhettem, hogy legalább az első női versenyzőt - Imre Alexandra - megelőztem. :-)

AZért behúztam az abszolút 6. és korosztályos első helyet. 2 óra 20-al.