10 km

04:07 p/km (14.57 km/h)

Vasi Vasember - Szombathely - Olimpiai táv.

Megmondom őszintén. Jobb helyezésre számítottam.

Az össz idővel, 2:10:48, többé-kevésbé elégedett vagyok, azt éreztem a pályán, hogy ennél több most nem megy.

Az úszás

Új körön, egyesek szerint kicsit hosszabb pályán, 2 kört kellett úszni. Az első körben jól levertem a bal térdem a 2.  híd alatt vmi kő/homok buckán, pedig bőven a kijelölt bóján belül úsztam.

Az úszást erősnek érzetem, nem volt gond vele, Csabi és Roli is mögöttem volt, egyéb probléma nélkül letudtam.

Bringa

1 kulaccsal készültem, de már az elején kevésnek tünt a melegben és jól be kellett osztani. Viszont erő az nem volt. Valahogy nincs erő mostanában a bringázásokban. :-( Hírtelen beáll/elfárad a lábam és azután annyi.Talán a táv utolsó 5 km-ében éreztem hogy jobb, de az is csalóka, mert végre addigra lett hátzél. :-))))  Kicsit meleg volt és szél és már is csak ennyi erő jutott. :-) Kb. 3-an előztek meg és Én kb. 6-ot.

Futás

Nm gondoltam rossz helyen magam, de az első kör után 5.-nek mondott be a hangosbemondó. Kicsit elcsodálkoztam és elment a kedvem. De persze ez nem azt jelentette, hogy feladtam, próbáltam tartani a tempóm, de az nagyon látszott, hogy az előttem futók se ma álltak oda először a 10 kilihez. Azért csak sikerült Maróti Vilit megfogni, de Czigány Robit, Varga Zolit, Zsódér Zsoltit nem is láttam az egész versenyen, csak már a célban.

A depókerülés a füves részen elég kellemetlen volt.