02:38 p/km (22.73 km/h)

172
150
188

Crosskovácsi xcm országos bajnokság u19. 2helySikerült az elejére helyezkednem de Balázs és Zaray bolond tempót mentek és beálltam Benkó Barbi mögé, egy ideig utaztam rajta aztán tovább álltam, 20km környékén úszott el a trikó amikor is félig leengedett a kerekem és még így is a 27km es frissítőnél csak másfél perc volt a hátrányom amiből a végére 12perc lett. Lefelé imádkoztam h ne forduljon le ezért nem tudtam menni rendesen lefelé, felfelé pedig szenvednem a nagy tapadási felület miatt, elkezdtem gondolkozni álljak meg fújjak bele egy patront ? na de ha még1 defektet kapok mivel fújom fel?????? döntöttem, hogy addig megyek vele így amíg lehet és jól tettem mivel a vége előtt 4km el teljesen elengedte, itt adtam neki egy patront és csak úgy állt el a "vérzés" h az újjamat a vágásra helyeztem, visszapattantam a nyeregbe éreztem a friss uht tejet a vádlimon és őrült módon elkezdtem veretni gondoltam legalább most élvezzem a versenyt. Teljesen kihajtottam magamat a célban be is görcsöltem. Teljes mértékben elégedett vagyok az eredményemmel mivel ennyi volt a max. Bzs hozta a megszokottat és felállt a törzshelyére átvéve a nem is tudom hanyadik bajnoki trikót. Grat szép munka! Folyt köv, még több edzés :)