00:47:44

9.29 km

05:08 p/km (11.68 km/h)

Jó korán keltem, fáradt is voltam nagyon, de a futástól felébredtem.

Kicsit gyorsabbat akartam most menni,  hogy megnézzem milyen az 5:30-5:15 tempó. Bírnám-e hosszú távon.

Az 5:30 elég lassúnak tűnt, de az 5:15-el pedig valószínű nem tudom végigtolni. most mondjuk voltak benne tempóváltások, középtájt 4:50-es, 4:40-es km-ekkel. raktam bele emelkedőt is az árpád hídra, és igazából egyben csak 7 km-t mentem, a többi bemelegítő/levezető volt.

A pulzusom elég alacsony volt az elején, 6-7km-nél kezdett emelkedni, akkorra fáradhattam el a tempóktól.

A VO2-maxom 52-re emelkedett a súlyom már 78-al kezdődik. Tavaly ilyenkkor még 83 volt.

Kis izomlázam még volt vasánapról, de nem vészes. Jól esett.

Verseny után azért 1-2 hetet biztosan kihagyok, mert másnap reggel kicsit érzem a sarkam. De egyelőre nem vészes. Fagyasztom, kenegetem, nyújtom, masszázsolom.

A körön egy srác azt hitte, hogy vele veresenyzem, az mókás volt. Nem túl rutinos futónak tűnt, de 5:15-körül nyomta. Én akkor épp az 5:30-ra próbáltam lassulni, de mindig belegyorsultam kicsit. Azt félkörnél meguntam és bementem 5:40-5:30-ra. Akkor jól otthagytam. A kör végefelé meg néztem az értékeimet, meg kicsit 5:30--on kocogtam, amikoris nagy boldogan elfutott mellettem. :) Vicces volt, mert azt hitte nyert én pedig nem is tudtam hogy versenyzünk. Pláne amiatt sem, mert még volt hátra 3 kilcsim. De tetszett a dolog.

00:47:44 9.29 05:08 11.68 0 0 0 0