1000 bemelegítés

50gy 0:33,53 (VB szint 0:33,15)
100 pille 1:19,07 (VB szint 1:23,15)
100 mell 1:34,56 (VB szint 1:36,05)

Reggel torokfájással ébredtem és sajnos egyre rosszabb lett. A bmelegítés 8.30-kor kezdődott, A verseny 9.00-kor. 400 gyorssal kezdtek, ezért kb. 10.15 körül volt még egy 10 perces bemelegítés, amit én kihagytam. Tegnap bemondták, hogy a FINA szabályok szerint akkor is hivatalos időt lehet úszni, ha nincs elektromos időmérő, de a pályán van három kézi időmérő, így van lehetőség csúcs és szint úszásra, csak előre kell szólni. A 400-ak kozben szóltam, hogy 100 pillen megprobalom meguszni a vb szintet (tegnap is szolhattam volan...) Az első számom az 50 gyors volt, 4. futam, 6-os pálya. A pillangó miatt nem akartam magam kiúszni. A rajt jól sikerült, szépen bírtam végig. A szintidőtől egy picit elmaradtam, de nem baj. A 100 pillangóig csak annyi pihenőm volt, amíg lementek a 100 pillangó előttem levő futamai, bár ez több futam volt, ki tudtam pihenni magam. Utolso, 2.futam 6-os pálya. A rajt itt is egész jól sikerült, ami a reakcioidot illeti, viszont a szemuvegembe víz ment. Ez zavart kicsit. Az első 50 jól ment. A második 50 kb a feleig ment ugy ahogy, de az utolsó 25 már szenvedés volt. Úgy éreztem, hogy alig haladok, a karomat alig birtam kiemelni és már a lábam is alig birta. Olyan lehettem, mint egy haldokló pillangó. :) végül sikerült elérni a falat és mondták a bírók, hogy sikerült a szintidő is :) a vízből nagyon nehéz volt kimászni, de legalabb az időm jó lett. Anniyra fáradt voltam, fájtak a karjaim, gyenge voltam, és fájt a torkom, hogy a 100 mellen már nem kértem, hogy mérjék hárman az időmet. Mint utólag kiderult, rosszul tettem. A mellig sok pihenőm volt, de gyengének ereztem magam. A verseny utolso egyeni futama volt az enyem, 7-es palya. A rajt egész jol sikerult, szépen végig úsztam, nem fájt közben semmim. Az időm itt is szinten belul volt...

Osszegzes: Sokkal jobb időket úsztam, mint amire számítottam, megleptem magam. 7 számból 5 szintidőn belul sikereult, 2 pedig kb. fél masodpercre volt tőle. Az első nap egész könnyen ment, a másodikra már fáradt voltam. Minden számban 2. lettem. Egy számban, 100 pillén pedig már van hivatalos szinten beluli időm is :) :) :)

00:00:00 1.25 00:00 0.00 0 0 0