2013.06.29 Szombat, 09:30:00

01:36:48

20.9 km

04:38 p/km (12.95 km/h)

Gödöllő terepfélmraton. 1x már futottam ezt, 4 éve... Edzőverseny volt a cél, rendbejött a térdem, féltettem a futóműveket, nem vagyok egy terep se hegyi menő...

Volt jópár ismerős, Élményfutár és szimptizáns:o) gyorsan telt az idő, épp csak beálltam és dördült a rajtpisztoly! Az elején hamar a 3. helyen találtam magam, nem volt egy gyilkos tempó. Majd olyan 1km környékén hatalmas lendülettel ment el másik 2 futó mellettem. Gondoltam menjenek, nem akarom nyomni neki amugy se és a hegyek még el sem kezdődtek. Kicsit le is maradtam. Igy az 5. helyen futottam mikor lankásan kezdett emelkedni. Aztán fárdt a boly és ismét feljöttem a 3.helyre ráadásul felfutottam a 2.futóra mikor kezdődtek 3,5km-nél a gyilkos emelkedők. Egyik sem volt nagyon hosszú, kb 2-300m de alig futható. Volt, hogy az előttem futó bele is gyalogolt, én futva is épp csak gyorsabb voltam. Nem akartam itt sem hevíteni igy mikor utolértem sem előztem, maradtam a nyakán, ami szintén nem volt jó, mert nem láttam hová lépek. Néha elment néha utolértem. 2x meg is előztem de érdekes mód nagyon vezetni akart mert egyből vissza is vette. Igazán nem motivált, hogy hajtsam. Voltak ugy 9-ig is lejtők, de ekkor jött az első gatyafékes....na itt láttam Ő tud lejtőn futni én nem. 200m-en kaptam tőle 30mp-et... Innen egyedül mardtam már nem tudtam felfutni rá. Néztem a tájat, számoltam a hegyeket és figyeltem ahogy lassan telik a táv. Kemény pálya nem lehet lazán teljesíteni. Ehhez képest még egész jól éreztem magam. Igy végül befutottam a 3.helyen. Örülök neki, nagyon jó verseny és edzés volt. A szervezés és egészen jó. Szépen kijelölt pálya, sok vizes frissítő volt. Utánna bandázás a többiekkel. Végén Lacával a képzeletbeli dobogón ismét csak 2 Élményfutár!

470m szint van a pályán ami fel vn osztva vagy 10 rövid de brutál kaptatóra.

01:36:48 20.9 04:38 12.95 0 0 0 0