03:31 p/km
Időjárás
Napos idő Napos idő, 22 fok, Gyenge szél
Edzés leírása

2.Rotary félmaraton. 4run sorozat első állomása. Cél hogy a sorozat végén a dobogón álljak, / Nándival a karomban/ és ennek megfelelően az első versenyen jó lenne ennek megfelelő eredményt elérni! Már szombaton éreztem hogy nagyon fáradt vagyok. Még a Balatoni 4 nap bennem van. Gyurival és Anyukámmal mentünk a versenyre. / Gyuri nem futott, de levitt ezért ezer köszönet neki!!!!!!!!/ Szóval nagyon jó szervezés, jó pálya, és ráadásul pontos is!! / A rajtnál már láttam hogy nagyon erős mezőny van! Pocsai, egy volt román válogatott srác, Szekeres Ati, és még sokan mások. A rajt után mentem az élmezőny mögött. 3:22-es ezrekben!! Mekkora hülye vagyok! Hulla fáradtan beleugrok egy ilyen tempóba. A román és a debreceni srác ezt a tempót nyomta végig, én viszont Atival 5 kili után vissza vettem. A második körben Ati leszakadt rólam, így innentől egyedül maradtam. Nagy meleg  volt, és a második körben már 500 emberen kellett átverekednem magam!!! A harmadik körben se lett jobb a helyzet. A Frissítőknél hatalmas tumultus, így azok ki is maradtak, pedig már nagyon kellett volna a víz!!! A második körtől teljes szenvedés volt az egész!! Valahogy nem volt kedvem az egészhez!! Jó hogy vége lett nagy nehezen, és jó sokára!:) Első állomás teljesítve! Jöhet Szekszárd! És Atival szemben van 1" előnyöm!:))))